Videoapskats: MacBook Pro ar Retina displeju

Kā jau visiem zināms – WWDC 2012 konferencē, Apple iepazÄ«stināja visus ar jaunās paaudzes Ā MacBook Pro – ar displeju Retin. Galvenais, kas uzreiz krÄ«t acÄ«s ir ekrāna izŔķirtspēja. Retina displejam tā ir 2880 x 1800 pikseļu. Tas nozÄ«mē, ka Ā 15,4 collu ekrānam blÄ«vums ir Ā 220 pikseļi uz collu (iPhone 4S tas irĀ  326 DPI, un jaunajam iPad – 264 DPI). IPS tehnoloÄ£ija Retina displejiem dod plaÅ”u skata leņķi – 178 grādi, arÄ« atspÄ«dumus Apple sola samazināt par Ā 75 procentiem Ā un kontrasts palielināt par 29 procentiem, salÄ«dzinājumā ar iepriekŔējo MacBook paaudzi. Pateicoties viena gabala, no alumÄ«nija veidota, korpusa Ā jaunais MacBook Pro ir vieglākais klēpjdators novisiemĀ  MacBook Pro, un gandrÄ«z tikpat plāns kā MacBook Air. Biezums ir 18,03 mm un svars – 2,02 kg.

MacBook Pro ar Retina displeju irĀ  aprÄ«kots ar jauno četrkodolu Intel Core i7 procesoru ar takts frekvenci lÄ«dz 2,7 GHz Ā un Turbo Boost tehnoloÄ£iju, kas palielina frekvenci lÄ«dz 3,7 GHz, kā arÄ« Ā grafikas karti NVIDIA GeForce GT 650M, lÄ«dz 16 GB RAM ātrās 1600 MHz DDR3 operatÄ«vās atmiņas, kā arÄ« SSD cietais disks ar ietilpÄ«bu lÄ«dz 768 GB. Divi USB3 porti un Ā lai varētu savienot vairākus displejus un citas video iekārtasĀ  – jaunais HDMI ports , kas atbalsta ļoti ātru savienojumu ar HD-TV.

Turklāt arÄ« sola lÄ«dz pat 7 stundām ilgu baterijas darbspēju ja izmanto bezvadu tÄ«klus Ā un lÄ«dz 30 dienām gaidÄ«Å”anas laiku. Ā Diemžēl jaunajā MacBook Pro diskus jÅ«s ielikt nevarēsiet. MacBook Pro ietver arÄ« jaunu HD kameru,skārien paliknis ir no stikla un atbalsta multi-Touch, pilna izmēra tastatÅ«ra ar apgaismojumu, divi mikrofoni, kurus papildina 2 stereo skaļruņi. Wi-Fi standarts, 802.11b/g/n.

15 collu MacBook Pro ar Retina displeju jaugatavojasĀ  uz pārdoÅ”anu ASV. PārdoÅ”anas versija ir ar Intel Core i7 procesoru, 2.3 GHz, 8GB RAM un 256 GB SSD cietais disks, kas ir pieejams 2200 dolāriem, jeb apmēram 1200 ls.

Versija ar Intel Core i7 procesoru, kura takts frekvence ir 2,6 GHz, 8 GB RAM un 512 GB SSD ir pieejami par cenu Ā 2799$, jeb apmēram 1560 ls.

Tehnisko pusi JÅ«s varēsiet paplaÅ”ināt –Ā  Ā lÄ«dz 16 RAM GB un lÄ«dzĀ  768 GB SSD.

[print_gllr id=812]

Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trÄ«s mēneÅ”iem nekādÄ«gi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadÄ«Å”u automaŔīnā, braucot pa...

Pārejam uz latvieŔu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Viena diena ar Lexus GS300H

KopŔ sāku nodarboties ar Interneta mārketingu, rakstīt savā blogā nav sanācis laiks,jo pilnībā visu...

Gudrās mājas droŔība (2.daļa)

Par cik cilvēki gan iepriekŔējā rakstā, gan dzÄ«vē man jautā par to, kā tad...

Gudrās mājas – par un ap tām (1.daļa)

PagājuÅ”i jau ir vairāki gadi, kopÅ” visā pasaulē izplatijās gudro māju lietas. Tā teikt...

Justify or not to justify (pacelts)

Kādu laiku man prātā sēž viena doma. Kādēļ daudzi cilvēki (blogeri) neliek izlīdzināto tekstu...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.