Videoapskats: MacBook Pro ar Retina displeju

Kā jau visiem zināms – WWDC 2012 konferencē, Apple iepazīstināja visus ar jaunās paaudzes  MacBook Pro – ar displeju Retin. Galvenais, kas uzreiz krīt acīs ir ekrāna izšķirtspēja. Retina displejam tā ir 2880 x 1800 pikseļu. Tas nozīmē, ka  15,4 collu ekrānam blīvums ir  220 pikseļi uz collu (iPhone 4S tas ir  326 DPI, un jaunajam iPad – 264 DPI). IPS tehnoloģija Retina displejiem dod plašu skata leņķi – 178 grādi, arī atspīdumus Apple sola samazināt par  75 procentiem  un kontrasts palielināt par 29 procentiem, salīdzinājumā ar iepriekšējo MacBook paaudzi. Pateicoties viena gabala, no alumīnija veidota, korpusa  jaunais MacBook Pro ir vieglākais klēpjdators novisiem  MacBook Pro, un gandrīz tikpat plāns kā MacBook Air. Biezums ir 18,03 mm un svars – 2,02 kg.

MacBook Pro ar Retina displeju ir  aprīkots ar jauno četrkodolu Intel Core i7 procesoru ar takts frekvenci līdz 2,7 GHz  un Turbo Boost tehnoloģiju, kas palielina frekvenci līdz 3,7 GHz, kā arī  grafikas karti NVIDIA GeForce GT 650M, līdz 16 GB RAM ātrās 1600 MHz DDR3 operatīvās atmiņas, kā arī SSD cietais disks ar ietilpību līdz 768 GB. Divi USB3 porti un  lai varētu savienot vairākus displejus un citas video iekārtas  – jaunais HDMI ports , kas atbalsta ļoti ātru savienojumu ar HD-TV.

Turklāt arī sola līdz pat 7 stundām ilgu baterijas darbspēju ja izmanto bezvadu tīklus  un līdz 30 dienām gaidīšanas laiku.  Diemžēl jaunajā MacBook Pro diskus jūs ielikt nevarēsiet. MacBook Pro ietver arī jaunu HD kameru,skārien paliknis ir no stikla un atbalsta multi-Touch, pilna izmēra tastatūra ar apgaismojumu, divi mikrofoni, kurus papildina 2 stereo skaļruņi. Wi-Fi standarts, 802.11b/g/n.

15 collu MacBook Pro ar Retina displeju jaugatavojas  uz pārdošanu ASV. Pārdošanas versija ir ar Intel Core i7 procesoru, 2.3 GHz, 8GB RAM un 256 GB SSD cietais disks, kas ir pieejams 2200 dolāriem, jeb apmēram 1200 ls.

Versija ar Intel Core i7 procesoru, kura takts frekvence ir 2,6 GHz, 8 GB RAM un 512 GB SSD ir pieejami par cenu  2799$, jeb apmēram 1560 ls.

Tehnisko pusi Jūs varēsiet paplašināt –   līdz 16 RAM GB un līdz  768 GB SSD.

[print_gllr id=812]

Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trīs mēnešiem nekādīgi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadīšu automašīnā, braucot pa...

Pārejam uz latviešu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Viena diena ar Lexus GS300H

Kopš sāku nodarboties ar Interneta mārketingu, rakstīt savā blogā nav sanācis laiks,jo pilnībā visu...

Gudrās mājas drošība (2.daļa)

Par cik cilvēki gan iepriekšējā rakstā, gan dzīvē man jautā par to, kā tad...

Gudrās mājas – par un ap tām (1.daļa)

Pagājuši jau ir vairāki gadi, kopš visā pasaulē izplatijās gudro māju lietas. Tā teikt...

Justify or not to justify (pacelts)

Kādu laiku man prātā sēž viena doma. Kādēļ daudzi cilvēki (blogeri) neliek izlīdzināto tekstu...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.