Samsung būvēs rūpnīcu, 7 miljardu dolāru vērtībā!

Pasaulē lielākais IT uzņēmums Samsung Electronics trešdien pavēstīja par jaunu NAND flash atmiņas mikroshēmu rūpnīcas būvniecību Ķīnā, kurā gatavi investēt 7 miljardus ASV dolārus!

Rūpnīca atradīsies Xi’an kvartālā,  un to izmantos 10 nm ražošanas procesam, lai ražotu NAND flash atmiņas mikroshēmām, kuras bieži tiek izmantotas, lai uzglabātu datus viedtālruņos, laptopos un kamerās.

Pēc Samsung paziņojumiem var noprast, ka rūpnīca tiks atvērta 2014. gadā, kurā uzņēmums sākotnēji ieguldīs 2,3 miljardus ASV dolāru. Piezīmes vērts ir arī tas, ka kopēja investīcijas summa ir lielākā Ķīnas republikā!

Kam viņiem šāda rūpnīca ir vajadzīga? Samsung argumentē ar to, ka jaunā ražotne palīdzēs līdzsvarot savu globālo ražošanas tīklu gadu pēc tam, kad sāka darboties NAND flash atmiņas mikroshēmu rūpnīcu Hwaseong’ā, Korejā.

Zinot to, ka Samsung pieder lielākais viedtalruņu tirgus pasaulē , Korejas uzņēmums ir arī mobilo komponentu ražotājs (tai skaitā procesoru un atmiņas). Dīvaini tas, ka viena no lielākajām uzņēmuma ‘saražotās mantas‘ pircējām ir kompānija Apple, kura pēc nesenajiem paziņojumiem lika noprast, ka tā dažādos atmiņas mikroshēmu pasūtījumus, un nu izvēlēsies vairākas kompānijas, Samsung atstājot diezgan pamatīgu robu.  Pēc šāda paziņojuma var domāt, ka Samsung šī Apple izvēle tomēr nav būtiski ietekmējusi un zinot viedtālruņu, planšetdatoru un citu mobīlo ierīču attīstību un pieprasījumu straujo kāpumu, kompānijas n-tās saražotās mikroshēmas netiks izmestas miskastē.

Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trīs mēnešiem nekādīgi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadīšu automašīnā, braucot pa...

Pārejam uz latviešu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Our first video with our traveling highlights.

In the beginning, we were 4 travelers, but after various events, two our friends...

Girl with a chicken on her shoulder

Let's play that famous game called "Never have I ever." Alright, I'll start. Never...

Pastries for hungry travelers

It's funny how our friends from Latvia just keeps asking questions like - "Isn't...

Climb Forest, Climb

You can hear somewhere near the sound of water reflecting the surface of the...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.