https://system32.lv/wp-content/uploads/2015/05/Mede8er_tagscanner_export_xml-960x600_c.jpg

Noderīgi: Tiem, kas mūziku glabā datorā


Es domāju, ka jebkura cilvēka dzīvē (nosacīta gada gājuma) ir bijis moments, kad sēdēji stundām ilgi pie datora, lai pārdēvētu dziesmas pēc tā izpildītāja un nosaukuma, jo no DC++ lejupielādējot tie bija  nesakārtoti. Arī es tā darīju un arī es esmu viens no tiem, kas glabā mūzikas izlasi datorā. Gadījumā ja esmu kādā vietā kur nav iespējams piekļūt internetam lai paklausītos savu Youtube sarakstu vai arī izmantotu Audiosplitter pakalpojumus. Bieži vien lejupielādējot mūziku no unknown vietām, it īpaši ja tā ir FLAC izlase, tad tā nāk kā mape ar grupas nosaukumu. Tajā iekšā ir dziesmas, kuras ir kā pampara.flac vai pampara.mp3, proti, bez grupas nosaukuma priekšā. Diezgan kaitinoši, ja vēlies glabāt visas dziesmas vienā mapē. Šeit lieliski noderēs viens rīks par kuru gribu pastāstīt – TagScanner

TagScanner ir lielisks rīks lai pārdēvētu visas dziesmas ar vienu pogas spiedienu. TagScanner ņem informāciju no dziesmas metadatiem un pārdēvē tās pēc tevis norādīta template.

2015-05-17 17_05_01-Settings

Kā redzams, tad labajā pusē var veidot pat savu template.

2015-05-17 17_07_23-New notification

Ja dziesmu faila metadatos nav norādīts vai ir izdzēsts viss, tad dziesmu pārdēvēt diemžēl nevar.

Vēl kruta fīča ir tāda, ka var veidot sarakstu. Pievieno visas savas dziesmas un eksportē kā txt,csv,html,m3u vai xml visu savu diesmu sarakstu. Ļoti noderīgi tiem, kas veido torrentus vai arī savus Top100 sarakstus.

Mede8er_tagscanner_export_xml

Lieliski un ātri var izeksportēt par 10k dziesmas.

Pati aplikācija ir bez maksas un ir lejupielādējama šeit- https://www.xdlab.ru/en/download.htm

Elvis Meisters

Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Citi raksti no

5 Komentāri

 • Andris G uz 2015/05/19, 08:13:00

  Es izmantoju mp3tag. Ērti, ātri pārsaukšana abos virzienos – uz / no tagiem. Kaut kādi autotag plugini arī ir, bet neērti uztaisīts. Šis ir ar kaut ko ir labāks?

  AtbildētAndris
  • Elvis Meisters uz 2015/05/19, 09:05:00

   Hmm, nezināju par Mp3tag.
   TagScanner ir mazliet nopietnāks un ērtāka pārdēvēšana ja grib visas dziesmas uzreiz. Ar vienu klikšķi viss albums.

   Ievēroju vienu labu lietu Mp3tag- tas izmanto online datubāzi lai sameklētu dziesmām pareizos tagus.

   AtbildētElvis
   • Andris G uz 2015/05/19, 10:19:00

    Nu, ja, teiksim, ir viens albums vai kāda cita lielāka kaudzīte ar vienāda formatējuma failu nosaukumiem vai tagiem, tad arī mp3tag var visu pārsaukt ar vienu klikšķi. Būtībā tātad tas pats vien ir.

    Tas online datubāzes interfeiss, manuprāt, ir vājākā vieta mp3tag-am. Šausmīgi neērti, īpaši, ja salīdzina ar winamp kādreizējo autotag funkcionalitāti. Tad, kā saprotu, tagscanner nekā tāda vispār nav?

    AtbildētAndris
    • Elvis Meisters uz 2015/05/19, 13:29:00

     No TagScanner mājaslapas – “Also you can get album info and cd-covers via online databases like freedb, Amazon or Discogs”.

     Tātad ir, nemaz nezināju.

     AtbildētElvis
 • Aldis uz 2015/05/17, 22:11:00

  Paldies, noderēs! 🙂

  AtbildētAldis