• Sākums
  • datortehnika
  • Mūzikas straumēšanas serviss Spotify pievienojas LG Smart TV pakalpojumu klāstam

Mūzikas straumēšanas serviss Spotify pievienojas LG Smart TV pakalpojumu klāstam


LG_Spotify

Latvija, 2013.gada 17.decembrī — LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka Spotify –viens no populārākajiem mūzikas straumēšanas servisiem – no decembra vidus būs pieejams LG Smart TV lietotājiem vairāk nekā 30 valstīs, tostarp arī Latvijā. Spotify sniedz lietotājiem iespēju piekļūt bezgala plašai mūzikas kolekcijai, kuru veido vairāk nekā 20 miljoni skaņdarbu. Aplikācija ir saderīga ar visiem 2013.gada modeļa LG Smart TV televizoriem.

Lietojumprogramma, kas paredzēta LG Smart televizoriem, Spotify premium konta lietotājiem sniedz iespēju atklāt un baudīt arvien jaunu mūziku. Iespaidīga Spotify skaņdarbu bibliotēka būs pieejama par 9,99 eiro mēnesī. Lietojumprogramma piedāvā arī iespēju ērti dalīties ar iecienītākajiem skaņdarbiem un atskaņošanas sarakstiem ar ģimeni un draugiem, izmantojot sociālo tīklu Facebook un Twitter. Pirmo reizi reģistrējoties Spotify izmantošanai, lietotāji vienu mēnesi ilgajā izmēģinājuma periodā var lietot pakalpojumu pilnīgi bez maksas.

Elvis Meisters

Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Citi raksti no