Labākie tehnoloģiju 1.Aprīļa joki. 2013.


Aprīļa joki no tehooloģiju puses sākās ar Google paziņojumu, ka Youtube tiks slēgta un Google Maps tiks iekļauta dārgumu karte. Bet izskatās, ka Google nav vienīgais uzņēmums, kas vēlējās izjokot cilvēkus. Mazam ieskatam – labākie aprīļa joki no tehnoloģiju gigantiem!

d

1. Google Nose:

Google Nose BETA – kā raksta pati Google:
Jauna pieredze maņas orgāniem: izbaudiet to, ko iepriekš varēja tikai aprakstīt ar vārdiem.
Jūsu interneta palīgs: smaržu piemērus papildina ekspertu atlasīti attēli un apraksti.
Aromātu pasaule: Google aromātu bāzē ir vairāk nekā 15 miljoni aromabaitu.
Tikai patīkami aromāti: lai izvairītos no nepatīkamām smaržām, ieslēdziet drošās meklēšanas funkciju.

 

2. Instagram priekš Windows Phone

Šis daudziem bija emocionāls brīdis – WP store tika ievietota Instagram aplikācija , protams, neīsta. Nezinu kā citi, bet Android un iOS lietotāji šo joku izbaudīja. (:D)

ds

 

3. Nokia Lumia mikroviļņu krāsns

Nokia arī pievienojās izjokotājiem, bet ar tiešām interesantu joku  – 5000w mikroviļņu krāsni , kas izskatās, kā Lumia 920. Tā ir ar skārienekrānu un Gorilla Glass displeju – un tā maksā ap 300ls un būšot arī mazākā versija, priekš tiem, kas ēd mazāk.

s

4. Samsung Smart Eco Tree

Samsung arī nevēlējās atpalikt no citiem un arī nāca klajā ar kādu “gudru” lietu – Samsung Smart Eco koks. Kas tas ir?  Tas ir tā, tu ar telefonu vari pārstrādāt oglekļa dioskīdu, jeb skābekli, izmantojot ūdeni un saules gaismu. Vienkārši sakot – koks.

sd

5. Youtube konkurss un tās slēgšana

Youtube pasludināja par konkursu – viņi meklē labāko video un tiklīdz to būs atraduši, Youtubi slēgs. Šis joks ir viens no ļaunākajiem.

6. GMail dizains mainās atkal, šoreiz viss zils

Google izdeva ziņu par to,ka GMAIL būs jauna versija, šoreiz tā sauksies GMAIL Blue. Tā lepni paziņoja, ka viss paliks tāds pats, izņemot krāsu. TOmēr šīs inovācijas lietotājiem varētu nepatikt, jo GMAIL dizains jau tā bieži mainās.

7. Microsoft nomaina BING logo krāsas uz Google’s logo krāsām

Microsoft nomainīja Bing logo krāsas lai tas izskatās tāpat , kā Google, pielika pogu “I’m feeling Confused” – Es jūtos apjucis – Googlei uz šās pogas bija rakstīts – “I’m feeling lucky”

dsds

 

 Un kā Tu tiki izjokots? 🙂

Elvis Meisters

Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Citi raksti no