Inovatīvo ideju maratons “5 stundās no uzdevuma līdz rezultātam”

jeb “CaptureIn” popularitātes meklējumos

Latvijas IKT uzņēmums DPA sadarbībā ar Latvijas IT klasteri, sagaidot starptautiskās atvērtās inovāciju platformas DEMOLA projekta ienākšanu Latvijā, piedāvā inovatīvo ideju maratonu studentiem “5 stundās no uzdevuma līdz rezultātam”.

Norises vieta un laiks

Rīgas IT Demo centrs – Kr. Valdemāra ielā 21, Rīgā (2. stāvs), 20.janvāris 14:00 – 19:00 (ar  atspirdzinošu dzērienu un karstu picu pārtraukumu).

Formāts

Darbs grupās (3-5 cilvēku sastāvā) un darba rezultāta prezentācija – katras darba grupas uzdevums ir 5 stundu laikā radīt un prezentēt inovatīvas idejas paroļu aizvietotāja “CaptureIn” jaunam pielietojumam un “CaptureIn” izmantošanas popularizēšanai.

Darba uzdevumi un vērtēšana

  1.  Radīt dažādas idejas risinājuma pielietojumiem gan korporatīvajā vidē, gan ikdienā (2/3 darba apjoma un vērtējuma), kur var tikt pielietots “CaptureIn” – nozares, jomas, situācijas utt.
  2.  Radīt idejas “CaptureIn” risinājuma lietošanas popularizēšanai portālā draugiem.lv (1/3 darba apjoma un vērtējuma) – kādas aktivitātes/pasākumi utt. jāveic, lai arvien vairāk lietotāju ienākšanai portālā lietotāja vārda un paroles vietā izmantotu “CaptureIn”.
  3. Projekta darba grupai idejas ir jāizstrādā, jāpamato un jāprezentē ideju vērtēšanas komisijai, kas idejas vērtēs, ņemot vērā šādus parametrus: idejas novitāte (40%), plašums un dziļums (30%), realizējamība (15%), samērīgas ieviešanas izmaksas (15%).

Balva labākajai idejai

Internetveikala www.1a.lv dāvanu karte EUR 100,- apmērā katram tās darba grupas dalībniekam, kuras ideja ir uzvarējusi maratonā, kā arī iespēja piedalīties “CaptureIn” atklāšanas pasākumā – mediju brokastīs “Šodien beidz pastāvēt paroles…”, kas notiks Rīgas IT Demo centrā 21.janvārī.

Pieteikšanās

Lai pieteiktos ideju maratonā, pieteikšanās vēstule līdz 16.janvāra plkst. 17:00 jānosūta uz e-pastu: katrin.gulbis@itbaltic.com. Dalības apstiprināšana notiks elektroniski – 17.janvārī visi maratona dalībnieki saņems apstiprinājuma e-pastus par dalību maratonā.

Kas ir “CaptureIn”?

“CaptureIn” ir Latvijas IKT uzņēmuma DPA radīts risinājums, kas paredzēts pilnīgai paroļu aizvietošanai tiešsaistes vidē. Tā ir inovatīva, patentēta tehnoloģija, lai pilnībā atteiktos no parolēm un risinātu ar parolēm saistītos drošības riskus. “CaptureIn” risinājums ir piemērots jebkur, kur nepieciešama parole un ir pieejams tiešsaistes termināls, tas darbojas ar jebkuru “Android” un “iPhone” viedtālruni un neprasa nekādas papildus ierīces, aprīkojumu vai ieguldījumus, tas ir unikāls, ātrs, ērts, drošs un lietotājiem pieejams bez maksas. DPA mērķis ir atrast maksimāli daudz un dažādu “CaptureIn” pielietojumu un popularizēt šī risinājuma izmantošanu.

Kā strādā “CaptureIn”?
Autentifikācija notiek, ar viedtālruņa palīdzību noskenējot QR kodu pakalpojuma sniedzēja mājas lapā.

unnamed (1) unnamed

Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trīs mēnešiem nekādīgi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadīšu automašīnā, braucot pa...

Pārejam uz latviešu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Viena diena ar Lexus GS300H

Kopš sāku nodarboties ar Interneta mārketingu, rakstīt savā blogā nav sanācis laiks,jo pilnībā visu...

Gudrās mājas drošība (2.daļa)

Par cik cilvēki gan iepriekšējā rakstā, gan dzīvē man jautā par to, kā tad...

Gudrās mājas – par un ap tām (1.daļa)

Pagājuši jau ir vairāki gadi, kopš visā pasaulē izplatijās gudro māju lietas. Tā teikt...

Justify or not to justify (pacelts)

Kādu laiku man prātā sēž viena doma. Kādēļ daudzi cilvēki (blogeri) neliek izlīdzināto tekstu...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.