Canon EOS C100 kļūst par pasaulē pirmo videokameru ar Dual Pixel CMOS automātiskā fokusa tehnoloģiju

sasa

Canon šodien paziņo par jauninājumu, kas profesionālajai EOS C100 videokamerai piešķirs Dual Pixel CMOS automātiskā fokusa funkciju (DAF). Canon izstrādātā tehnoloģija Dual Pixel CMOS AF, kas sākotnēji tika ietverta digitālās spoguļkameras EOS 70D funkciju klāstā, paplašina uzņemšanas iespējas, nodrošinot vienmērīgu, ātru, lieliska snieguma automātisko fokusēšanu videokamerās ar lielu sensoru. EOS C100 ir pasaulē pirmā videokamera ar šo tehnoloģiju.

EOS C100 izstrādes pamatā bija vēlme sniegt iespēju ikvienam operatoram uzņemt izcilu videomateriālu. DAF nodrošina lielāku precizitāti un kontroli uzņemšanas laikā. Tas ir svarīgs faktors, ņemot vērā ierobežotu lauka dziļumu, kādu rada lielais attēla sensors. Visi Canon EF objektīvi[i] atbalsta nepārtraukto automātisko fokusēšanu, savukārt ar jebkuru no 104 atbalstītajiem objektīviem viena kadra AF funkcija kļūst aptuveni divreiz ātrāka.

Uzlabots sniegums

Dual Pixel CMOS AF ir uz sensoru balstīta fāžu noteikšanas automātiskā fokusa (AF) tehnoloģija, kas izstrādāta, lai atbalstītu video uzņemšanu. Oriģinālajā EOS C100 ir ietverts saderīgs CMOS sensors. Lietotāji var izmantot tehniskos uzlabojumus, lai  tos ieviestu kamerā, pilnveidojot tās funkcionalitāti un palielinot pievienoto vērtību.

 Lai gan Dual Pixel CMOS AF sensora tehnoloģija EOS C100 līdzinās Canon EOS 70D digitālajā spoguļkamerā iestrādātajai, tā ir pielāgota EOS C100 iespējām. Tā ir optimizēta tieši video uzņemšanai un nodrošina ātru, dabisku fokusu. Tādēļ ar šo kameru ir viegli filmēt objektus, saglabājot fokusa asumu pat kustības laikā.

 Canon Europe Profesionālās attēlveidošanas nodaļas mārketinga direktors Kīrans Magī (Kieran Magee) piebilst: “Mēs vēlamies izstrādāt inovatīvus attēlveides produktus, kas nodrošina patērētājiem pievienoto vērtību. Mēs patiesi lepojamies ar Cinema EOS klāstu un nepārtraukti ieklausāmies klientos, lai produktus uzlabotu . Šis jauninājums, kas EOS C100 piešķir Dual Pixel CMOS AF sensora tehnoloģiju, kārtējo reizi apliecina šo apņemšanos.”

Pieejamība

Jauninājums ir iepriekš apmaksāta iespēja un izmanto EOS C100 Super 35 mm sensoru. To varēs iegūt Canon reģionālo kompetences centru (RCC) tīklā. Plānots, ka tas būs pieejams 2014.gada 1.ceturksnī.

 ——————————————————————————————————–

 

Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trīs mēnešiem nekādīgi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadīšu automašīnā, braucot pa...

Pārejam uz latviešu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Viena diena ar Lexus GS300H

Kopš sāku nodarboties ar Interneta mārketingu, rakstīt savā blogā nav sanācis laiks,jo pilnībā visu...

Gudrās mājas drošība (2.daļa)

Par cik cilvēki gan iepriekšējā rakstā, gan dzīvē man jautā par to, kā tad...

Gudrās mājas – par un ap tām (1.daļa)

Pagājuši jau ir vairāki gadi, kopš visā pasaulē izplatijās gudro māju lietas. Tā teikt...

Justify or not to justify (pacelts)

Kādu laiku man prātā sēž viena doma. Kādēļ daudzi cilvēki (blogeri) neliek izlīdzināto tekstu...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.