Apskats: BB-Mobile bezvadu austiņas telefona veidolā

Ikdienā, ja dzirdi vārdu bezvadu austiņa, tad uzreiz iedomājies austiņu, kas ir piestiprināma pie auss, tomēr pastāv arī citas ierīces, kuras var saukt par bezvadu austiņām, bet galīgi nav līdzīgas tām, bet gan drīzāk telefonam!.
BB-Mobile ir izlaiduši divus modeļus, kas ir pirmās ierīces, kuras domātas šāda veida bezvadu austiņu izmantošanai. Iedomājies, ka Jūs esat dārgas ierīces īpašnieks. Parasti mēs jūtamies lepni, ka varam parādīt citiem savu ierīci to lepni izvelkot no kabatas un kādam uzzvanot, bet dažreiz tas galīgi nav vajadzīgs. Vai cits piemērs – Jums ir liels planšetdators ar 3G modemu un Jūs dažreiz to izmantojat lai saņemtu vai veikt zvanus, kas pārāk ērti nav. Abos gadījumos laba izvēle būtu bezvadu austiņa, bet lielākā daļa šādu ierīču nenodrošina iespēju ātri izvēlēties kontaktu kuram vēlaties zvanīt, nemaz nerunājot par iespēju klausīties mūziku.
Abiem modeļiem no BB-Mobile ir abas iespējas. Gan izsaukt numuru no izvēlnes, gan arī iespēja klausīties mūziku.

Pirmais modelis  ir mazākais – svars 15 grami, biezums 8 mm. Ierīce ir aprīkota ar ietilpīgu  akumulatoru, nelielu OLED displeju un apgaismotiem taustiņiem

Taustiņi ir pogu veidā un spiežas diezgan ērti un nekādus pārmetumus nerada arī cilvēkiem ar lielākiem pirkstiem. Ir arī mūzikas atskaņotāja starta poga, skaļuma kontroles pogas.

Displejam augšējā līnija ir ar pakalpojumu ikonām, apakšējā līnija ir ar pogām ar kurām var ieiet kontaktu grāmatā un ieiet izvēlnē. Uzskaitīšu dažus izvēlnes elementus: Kontakti, Sinhronizācija, izdzēst kontaktus, zvanu vēsture, valoda, mainīt paroli.

Ir pieejams viens zvana tonis, ir vibrozvana režīms.
ierīces galā ir 3,5 mm austiņu ieeja un USB-ports caur kuru notiek akumulatora lādēšana, kuru var veikt no jebkura datora vai lādētāja ar USB ieeju!

Ir arī vieta priekš siksniņas. Ierīce darbojas līdz pat 5-6 stundām mūzikas režīmā ar vienu uzlādēšanas reizi. Kad veidojat savienojumu ar tālruni var sinhronizēt kontaktus.

Otrais modelis būtiski atšķiras no pirmā. To sauc BB-Mobile Micron-2 un ir ar daudz vairāk iespējām. Ja ir lielāks budžets tad šis modelis ir daudz labāks, jo ir izgatavots no kvalitatīvas plastmasas.

Korpuss ir ar noapaļotiem galiem un ļoti ērti ieguļas rokā, un tagad tastatūra ir atsevišķi atdalīta, ciparnīca no navigācijas taustiņiem. Pašas pogas arī spiežas daudz vieglāk. Pievienota piecvirzienu poga, kas kontrolē izvēlni un mūzikas atskaņotāju, bet vairāk vai mazāk funkcijas tās pilda tādas pašas, kā otrais modelis.

Uz taustiņiem ir burti – tas ir tāpēc, ka šim modelim ir kontaktu, kas atrodas tālruņu katalogā ,meklēšanas funkcija. Diemžēl nevar rakstīt SMS, lai gan tāda iespēja būšot nākošajā modelī, kuru sola pavisam drīz. Displejs ir nedaudz lielāks nekā Micron-1, bet izmaiņu ir maz. Ir tikai cita izvēlne, kurai ir pievienota izvēlne kurā redz nesen pievienotās, jaunās dziesmas.

Korpuss ir daudz ērtāks nekā otram modelim, dēļ formas un izmēra. Ieejas porti ir tādi paši, bet mainījusies tikai to atrašanās vieta, USB ir zemāk, bet austiņu izeja ir pārvietota labajā pusē – augšā.


Vieta priekš siksniņas ir arī domāta lai varētu noņemt vāciņu!

Aiz aizmugurējā vāciņa slēpjas 800 mAh baterija, kas ļauj iekārtai darboties nepārtraukti apmēram 6-8 stundas.

Ierīču kopīgais:

Strādā kā mono austiņas
Strādā kā stereo austiņām
Strādā kā tālvadības klausule
Strādā kā zvana izsaukšana.
Numuru izsaukšana ar balsi
Kontaktu sinhronizēšana
Mūzikas pārvaldīšana
Saruna ar austiņām un bez
Skaļas polifoniskās melodijas
Tumsā redzams OLED displejs.

Atšķirīgais:

Varētu nosaukt tikai dažas atšķirības,
Spēja meklēt kontaktus.
Atšķirīgs ierīces nosaukums Bluetooth.

Atšķirīgais aprīkojumā: Micron-1 ir aprīkots tikai ar kakla siksnu, garantijas talonu un USB-kabeli, bet Micron-2 – USB kabelis, austiņas, lādētājs, garantijas talons un pamācības grāmatiņa.

Vispārējie iespaidi:

Ierīču cenas ir zemas, funkcijas arī diezgan pozitīvas un kā papildus ierīce dārgam telefonam vai planšetdatoram arī diezgan noderīga. Protams ir daudz arī, kas jāuzlabo: prasītos nedaudz ātrāka darbība, pievienot iespēju nosūtīt un saņemt SMS, izveidot kontaktus, parādīt dziesmu nosaukumus. Modeļu cenas- 25 lati par Micron-1 un apmēram 30 lati par Micron-2.


Elvis Meistershttps://www.system32.lv
Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Related Stories

Discover

13000 kilometru caur Eiropu ar busiņu – Ievads

Vēl pirms trīs mēnešiem nekādīgi nevarēju iedomāties, ka visu vasaru pavadīšu automašīnā, braucot pa...

Pārejam uz latviešu valodu un kas jauns mūsu ceļojumos

Sen nekas nav rakstīts par to, kas īsti notiek ar mums, kur esam un...

Viena diena ar Lexus GS300H

Kopš sāku nodarboties ar Interneta mārketingu, rakstīt savā blogā nav sanācis laiks,jo pilnībā visu...

Gudrās mājas drošība (2.daļa)

Par cik cilvēki gan iepriekšējā rakstā, gan dzīvē man jautā par to, kā tad...

Gudrās mājas – par un ap tām (1.daļa)

Pagājuši jau ir vairāki gadi, kopš visā pasaulē izplatijās gudro māju lietas. Tā teikt...

Justify or not to justify (pacelts)

Kādu laiku man prātā sēž viena doma. Kādēļ daudzi cilvēki (blogeri) neliek izlīdzināto tekstu...

Popular Categories

Comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.