• Sākums
  • datortehnika
  • Vodafone iestrādā lietussargā signāla pastiprinātāju un telefona lādētāju.

Vodafone iestrādā lietussargā signāla pastiprinātāju un telefona lādētāju.


Vodafone zinātnieki Londonas koledžas Universitātē ir izstrādājuši lietussargu tiem, kuri dzīvo tur, kur lietus līst ļoti daudz un ir grūti dabūt pienācīgu mobilo telefonu signāla kvalitāti. Paši Vodafone to nosaukuši par Vodafone Booster. Viņi sola, kad vien lietussargs būs līdz, jūsu telefons būs vienmēr uzlādēts un sauss, un protams ar pienācīgu signāla kvalitāti!

Vodafone Booster

Lietussargs  ir aprīkots ar ļoti lielu antenu, kas ir savienots ar mazjaudas signāla atkārtotāju, jeb repīteri. Tas dod iespēju iegūt daudz labāku signālu jebkurā vietā, arī ja atrodies pagrabā vai kur citur zem zemes! Lietussargs apvieno sevī dokstaciju ar akumulatoru, kurā varat ievietot savu telefonu vai arī ja vēlaties varat to savienot ar USB kabeli.  Akumulators uzlādējas no 12 saules baterijām, kas ir iešūtas lietussarga augšdaļā! Lai bateriju uzlādēt būs gan nepieciešams diezgan ilgi jātur tā saulesgaismā, bet ja ārā ir saule, Jūs to varat izmantot kā saules vairogu, pie viena aizsargāsieties no saules un uzlādēsiet bateriju.

Lietussargs sver tikai 800  gamus ar visu šo papildus uzstādīto saules bateriju un akumulatoru komplektu, tāpēc tas nebūs liels slogs tam, kas to nēsās. Tagad tikai atliek sagaidīt no Vodafone lietussarga cenu un datumu, kad to būs iespēja nopirkt.

  Pēc neoficiāliem datiem lietussarga cena būšot 40$.

 

 

Elvis Meisters

Elektriķis, datoriķis, Interneta mārketinga iesācējs vienā personā. Patīk fotografēt. Rakstu to, ko domāju, neatkarīgi no citu domām.

Citi raksti no